Dzwoń: +48 697-688-228

Fotografia artystyczna

21. 01. 11
posted by: Joanna Łabeńska
  

Zapraszam i otwieram Wam furtkę do mojego ogrodu fotografii artystycznej.

PORTRET ARTYSTYCZNA

Tak jak każdy ogród z tzw, duszą który zachwyca nas zmiennością piękna barw i kształtów oraz swoją niepowtarzalną tajemniczością tak i Ja pragnę przedstawić dla Was mój świat fotografii.

,,Mam duszę artysty” i uważam,że fotografia artystyczna to myśl zakodowana w obrazie nie mająca ram czasowych.

Dlatego fotografia artystyczna inspiruje mnie do wyszukiwania tego co jest mistyfikacją w obrazie. Uczy mnie patrzenia oraz wyszukiwania tego co w wyobraźni wydaje się, że może być nieszablonowym pięknem. Szukam oraz utrwalam w fotografii to co jest właśnie tą chwilą, tajemnicą, pobudzającą do refleksji piękna dla wyobraźni.

A, dlaczego uważam, że jest sztuką – bo dobra fotografia nigdy się nie kończy i nie zaczyna, nie da się jej opisać prostymi słowami ani wytłumaczyć.

Proszę, czy uda Wam się oglądając moje zdjęcia odnaleźć dla siebie chęć zmierzenia się z nieszablonowym obrazem mistyfikacji... zapraszam do mojej galerii.

View the embedded image gallery online at:
http://joannalabenska.pl/portfolio/artystyczna#sigFreeId0443966285

 

Tagi: fotografia produktowa fotografia reklamowa fotografia packshot fotografia packshot DUCH fotografia packshot 360 stopni fotografia beauty fotografia fashion fotografia mody dziecięcej fotografia lifestyle fotografia wnętrz fotografia architektury fotografia kulinarna fotografia wizerunkowa fotografia reporterska grafika surrealistyczna skład katalogów Łódź