Fotografię pachshot DUCH

  

Profesjonalne zdjęcia to podstawa sukcesu.
Packshot to zdjęcie ukazujące wszystkie szczegóły Twojego produktu.
Im więcej szczegółów produktu tym większa jego sprzedaż.

 

Packshoty typu duch z pewnością należą dzisiaj do najpopularniejszych zdjęć produktowych. Za ich pomocą swoje oferty prezentują zarówno znane marki, jak i sklepy internetowe. Te zdjęcia są najchętniej wykorzystywanymi zdjęciami w reklamie, materiałach PR i prasie. Atrakcyjnie prezentujące się ubrania to podstawa sukcesu ich sprzedaży. 

Zdjęcia na niewidzialnym manekinie (zwane duchem) stały się bardzo popularne, przede wszystkim ze względu na estetykę prezentowanego stroju i niskich kosztów. To coś więcej niż zwykły manekin czy ubranie na wieszaku, a prawie to samo jak na modelce. Strój prezentuje się w porównywalny sposób jak na modelce, ale czas realizacji jest szybszy i tańszy. Nie jest bowiem potrzebny liczny zespół do stylizacji i charakteryzacji modelki, nie ma też obawy, że ktoś z zespołu rozchoruje się i sesja zostaje przełożona na inny termin. Zdjęcia typu duch bardzo dobrze dokładnie prezentują sprzedawany produkt. Często podkreśla się cechy danego produktu lepiej niż podczas sesji wykonanych na modelkach.

  

PRZYKŁADY FOTOGRAFII ZWYKŁYCH PACKSHOT'ÓW


 

 

PRZYKŁADY FOTOGRAFII PACKSHOT DUCH

 

Co mnie wyróżnia?

Nieszablonowy optymizm w podejściu do życia, komunikatywność, pracowitość oraz ekspresyjna otwartość na każde nietypowe sugestie.
A dodatkowo, co jest bardzo ważne we współpracy z klientem to:

  • Profesjonalizm
  • Kreatywność
  • Terminowość - stosunkowo szybka realizacja zdjęć!
  • Uporczywość w dążeniu do celu

Warto ze mną współpracować! Zadzwoń i sam się przekonaj!