Fotografia * fashion * beauty * moda dziecięca

Czy to jest modne?
Czym w ogóle jest moda?

Na sukces Twojej strategii marketingowej składa się wiele czynników. Jednym z nich jest fotografia reklamowa, która jest szczególnie ważna w sprzedaży. 

Dlaczego to właśnie fotografia gra tak ważną rolę w całym procesie? Przyjęło się mówić, że konsument ,,kupuje oczami”. Oznacza to, że im korzystniej przedstawisz swój produkt, tym większe są szanse na powodzenie kampanii marketingowej. 

 

Zdjęcia fashion to to inaczej fotografia mody, czyli prezentacja odzieży, obuwia lub dodatków. Fotografie fashion stały się częścią fotografii artystycznej - nie ma tu obowiązujących kanonów, fotograf i stylista ma pełną swobodę w kreacji i realizacji swoich wizji. 

Zdjęcia glamour to gatunek fotografii, w którym osoby fotografowane (zwykle kobiety) są przedstawiane w atrakcyjny seksualnie sposób. Pozowanie odbywa się w zakresie od pełnego ubrania do nagości (przy czym strefy intymne są zakryte aby odwrócić od nich uwagę widza). Zdjęcia glamour prezentują np. czasopisma dla mężczyzn jak Playboy, Maxim, CKM czy dla kobiet jak Twój Styl, Glamour.

Zdjęcia beauty to fotografie typowe dla reklam kosmetyków i biżuterii, których tematem jest uroda, zdrowy wygląd, makijaż czy fryzura.

  

 

 

 

Co ciekawe, fotografie produktowe mody dziecięcej pozostawiają wiele możliwości. Takie fotografie reklamowe można zrobić na wiele sposobów, np. packshot, sesja z modelami, nawet zdjęcia w stylu lifestyle. Każdy z tych rodzajów charakteryzuje się odmienną realizacją oraz środkami, które należy przedsięwziąć.

Packshot typu duch jest zdecydowanie najbardziej korzystny, m.in. dlatego, że generuje najmniej kosztów. Skąd to wynika? Podczas sesji fotograficznej, większość kosztów przeznaczana jest na modelów oraz ich charakteryzację, zatem dość obszerną ekipę. Natomiast packshot typu duch doskonale eksponuje produkt bez konieczności zatrudniania licznego zespołu modeli, charakteryzatorów, itp.

Jeśli jednak zdecydujesz się na fotografie typu lifestyle, zaowocuje to dużą korzyścią dla sprzedaży produktu. Tego typu zdjęcia nabierają dodatkowych walorów estetycznych oraz często pokazują produkty w ich codziennym użytku. Szczególnie korzystnie prezentują się lifestylowe sesje w plenerze.

 

 

  

Dlaczego warto zrobić fotografię produktową mody dziecięcej u mnie?

Posiadam wieloletnie doświadczenie jako fotograf oraz bogate w liczne współprace portfolio. Jestem fotografką, która łączy w swojej pracy duszę artysty oraz profesjonalizm. Gwarantuje personalne podejście do klienta, w zależności od jego potrzeb oraz oczekiwań. 

 

Tagi: fotografia produktowa fotografia reklamowa fotografia packshot fotografia packshot DUCH fotografia packshot 360 stopni fotografia beauty fotografia fashion fotografia mody dziecięcej fotografia lifestyle fotografia wnętrz fotografia architektury fotografia kulinarna fotografia wizerunkowa fotografia reporterska grafika surrealistyczna skład katalogów animacja reklamowa fotografia 3D Łódź

 

 

 

 

 

 

 

Co mnie wyróżnia?

Nieszablonowy optymizm w podejściu do życia, komunikatywność, pracowitość oraz ekspresyjna otwartość na każde nietypowe sugestie.
A dodatkowo, co jest bardzo ważne we współpracy z klientem to:

  • Profesjonalizm
  • Kreatywność
  • Terminowość - stosunkowo szybka realizacja zdjęć!
  • Uporczywość w dążeniu do celu

Warto ze mną współpracować! Zadzwoń i sam się przekonaj!