Photobashing

Reklama surrealistyczna na na celu wzbudzić zainteresowanie, a niekiedy szokować

A może puścić wodze fantazji…W końcu większość ludzi chce być unikatowymi, niepowtarzalnymi. W tym może pomóc photobashing. Zacznijmy pierw od tego, czym jest photobashing. 

Photobashing jest techniką, której używa się do tworzenia konceptów budujących świat gier czy filmów. Najlepiej zaznajomieni są z nią matte painterzy. Po przeczytaniu tego może nasuwać Ci się pewne pytanie- co to ma wspólnego z fotografią? Otóż, jest to genialne narzędzie, które pozwala manipulować fotografią, a raczej obiektami, które się na niej znajdują. Ogromną zaletą photobashingu jest to, że nie ma w nim niemal żadnych ograniczeń. Dzięki odpowiednim narzędziom, które daje photobashing, mogę zrealizować Twoją wizję na niepowtarzalną fotografię.

 

 

To czego nie da się wydobyć spod obiektywu wówczas zostaje to narysowane. Brand hero często jest tworzony ze zdjęcia lub od podstaw narysowany.

 

 

 

  

Dlaczego warto zrobić fotografię z użyciem photobashingu u mnie?

Posiadam wieloletnie doświadczenie jako fotograf oraz bogate w liczne współprace portfolio. Jestem fotografką, która łączy w swojej pracy duszę artysty oraz profesjonalizm. Gwarantuje personalne podejście do klienta, w zależności od jego potrzeb oraz oczekiwań. 

 

Tagi: fotografia produktowa fotografia reklamowa fotografia packshot fotografia packshot DUCH fotografia packshot 360 stopni fotografia beauty fotografia fashion fotografia mody dziecięcej fotografia lifestyle fotografia wnętrz fotografia architektury fotografia kulinarna fotografia wizerunkowa fotografia reporterska grafika surrealistyczna skład katalogów animacja reklamowa fotografia 3D Łódź